bok@szybka-pozyczka.edu.pl Pn-Pt 8-16

Zadbaj o swoje finanse z głową

Jeśli jesteś jeszcze młody i planujesz w niedalekiej przyszłości rozkręcić jakiś własny interes, ponieważ według ciebie pracowanie na czyjś rachunek jest zwyczajnie bez żadnego sensu, powinieneś odpowiednio wcześnie zabezpieczyć się na ewentualność konieczności pozyskania dodatkowej gotówki na rozruch przedsięwzięcia. Nawet jeśli wydaje ci się, że wybrałeś dobry bank z najlepszą ofertą zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm, zastanów się dwa razy, zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję finansową.

Zawsze porównuj warunki

Musisz pamiętać, że w dzisiejszym świecie wszechobecnej konkurencji masz prawo do zastanowienia się oraz wybrania zdecydowanie lepszej oferty. W przypadku decyzji finansowych poza bankami warto rozpatrywać również wszelkie instytucje para bankowe, ponieważ są poważnymi rywalami samych banków. Zwykle ich oferta bywa nawet atrakcyjniejsza, a koszt pożyczki mniejszy i elastyczniej dopasowany do twoich potrzeb oraz oczekiwań względem wybranego finansowania.

Co oferują parabanki?

Te zdają się być coraz poważniejszą konkurencją dla samych banków, chociaż ci ostatni wciąż wydają się ich nie zauważać. Przede wszystkim wszystkie formalności możesz wygodnie załatwić przez Internet, wypełniając zaledwie jeden wniosek z podstawowymi danymi zamiast stosu niepotrzebnych nikomu papierków. Także sama decyzja jest podejmowana błyskawicznie, a w niektórych przypadkach nie jest brany pod uwagę nawet BIK czy inne rejestry, które dla banków są jednymi z najistotniejszych elementów.