bok@szybka-pozyczka.edu.pl Pn-Pt 8-16

Pożyczki pozabankowe – wygodne dla klientów

Co roku w naszym kraju rozpoczyna swoją działalność wiele firm pozabankowych oferujących szeroki wybór pożyczek gotówkowych. Decyduje się na nie coraz więcej klientów, którzy z różnych przyczyn nie mogą otrzymać kredytu w banku, gdzie mają konto. Najczęściej są to niespłacone inne zobowiązania oraz negatywna historia kredytowa i spowodowane nią wpisy w Biurze Informacji Kredytowej.

Pożyczki bez bik, alternatywa dla zadłużonych

Firmy z branży pozabankowej mają w swojej ofercie pożyczki bez bik, które pozwalają rozwiązać problemy finansowe osób borykających się z długami. Ich dotychczasowe kredyty czy niespłacone raty nie mają żadnego znaczenia przy weryfikacji tak jak i ujęcie w rejestrach dłużników zawsze sprawdzanych przez bank.

Szybkość i brak zbędnych procedur

Największą zaletą charakteryzującą pożyczki bez bik, bardziej znane jako chwilówki, to wyjątkowa łatwość ich otrzymania. Dla ułatwienia wszystkie formalności zostały ograniczone tylko do tych niezbędnych, a z dokumentów do sporządzenia wniosku wystarczy jedynie dowód osobisty. Jedynym warunkiem bezwzględnie wymaganym jest stałe zameldowanie na terenie naszego kraju. Nie trzeba z kolei przedstawiać zaświadczeń o zarobkach, czy o okresie zatrudnienia, a firmy nie muszą okazywać dokumentów z Urzędu Skarbowego o niezaleganiu z podatkami. Wypełniony wniosek musi oczywiście przejść procedurę weryfikacji, ale trwa ona bardzo krótko, a gdy decyzja jest pozytywna, to gotówka w formie przelewu jest wypłacana jeszcze tego samego dnia.